Další výhry holek U11 se SBŠ Ostrava jih

Další výhry holek U11 se SBŠ Ostrava jih

Kategorie: Články | 2021 | U11

V sobotu 20. listopadu odehrálo družstvo holek U11 další dva zápasy své kategorie v moravskoslezské oblasti. A ani třetí z ostravských soupeřů, družstvo SBŠ Ostrava jih, nás nedokázal porazit. I nás ovšem potrápily karantény a nemoci a k zápasu holky nastoupily v omezeném počtu devíti hráček a s vědomím, že to opět nebude snadná záležitost. S absencí některých střelkyň (Emča, Ráchelka, Lenča) se holky dokázaly vyrovnat, na hřišti nechaly všechny zbytky sil, nevypustily jediný míč a zaslouženě vyhrály 60:43 a 64:34.

Obrovská pochvala patří Nině, Lindě a Ádě, které střídaly minimálně a byly v podstatě pořád v zápřahu tam a zpět. Po zranění se už parádně rozehrává Simča, která postupně zvyšuje počet odehraných minut. Stejně tak Anička, která už poctivě a bez řečí trénuje a dohání, co v důsledku karantény zameškala. Velká pochvala ode mě i pana trenéra patří Denče a Dádě, které rostou každým odehraným zápasem, už se nebojí žádného míče, pustí se do každého souboje. Svůj první zápas absolvovaly Zuzka s Nelčou a i ony se mezi staršími na hřišti neztratily a hlavně bylo vidět, že se nebojí i za cenu faulu či nějakých bolístek.

Po zatím odehraných zápasech nezahálíme, nenarostl nám hřebínek, pořád stojíme nohama na zemi a poctivě trénujeme dál. Je toho ještě pořád hodně, co je možné zlepšovat. Hlavně však chodíme na tréninky s úsměvem a dobrou náladou.

Body: Kárová 50, Nejezchlebová 21, Langrová 16, Kučerová 12, Nejedlá 8, Pallová Daniela 8, Pallová Denisa 6, Drlíková Zuzana 3, Drlíková Nela.

Trenérka Lenka Kárová