Domácí vítězství holek U12 proti Opavě

Domácí vítězství holek U12 proti Opavě

Kategorie: Články | 2022 | U12

V neděli 13. 11. jsme na domácí palubovce odehráli další dva zápasy Moravskoslezské oblasti a přivítali jsme družstvo Opavy. Byl to pro nás soupeř neznámý, družstvo se teprve loni skládalo a soutěž hraje od letošního září. Mohelnické holky opět chválím za nasazení a zodpovědnost k zápasu, na lavičce bylo 15 hráček. Od prvních minut prvního zápasu jsme se dostali do vedení a náskok ve skóre jsme neustále navyšovali. Naštěstí jsme nikoho v hojně zaplněné tělocvičně na Mlýnské nenechali na pochybách, kdo zápas vyhraje. První utkání skončilo 55:26. V podobném duchu se nesl i zápas druhý, soupeřky se jen více osmělily a daleko důrazněji bránily. Druhá výhra 42:24 znamená udržení prvního místa v tabulce oblasti.

Holky chválím za kvalitní obranu, rozehrávka z naší strany taky funguje. Už se nám daří zvednou hlavu a poslat pěknou přihrávku dopředu, zakončení ale ještě nemá potřebnou jistotu. Chtělo by to zakončovat na první dobrou...Proti silnějšímu soupeři bude potřeba předvést ještě trochu víc. Chytnout každý míč, předriblovat atd. Opět tedy neleníme a vrháme se s chutí do dalšího trénování. 3.12. bychom měli vyrážet směr Ostrava na další dvojutkání.

Body: Kárová 20, Langrová 12, Nejezchlebová 11, Kaplová 8, Králová 8, Nejedlá 8, Dudková 6, Kunertová 6, Přichystalová Kristýna 6, Hamplová 4, Kučová 4, Přichystalová Tereza 2, Ševčíková 2, Pallová, Činčarová.