Domácí zápas U10 mix

Domácí zápas U10 mix

Kategorie: Články | 2019 | U10

V neděli 1. prosince odehráli v tělocvičně mohelnické obchodní akademie naši basketbalisté dvojzápas kategorie U10 mix s družstvem ze Zlína. Mrazivé a zasněžené ráno nám přálo a oba zápasy jsme s převahou vyhráli a připsali si tak na své konto vytoužená a zasloužená vítězství, která jsou pro děti odměnou a motivací do dalších tréninků.

Naši hráči od začátku výborně bránili, bez výjimky bojovali o každý míč, plnili pokyny trenérů a už během první čtvrtiny se dostali do vedení. Soupeře následně k ničemu dalšímu nepustili a celý první zápas skončil našim vítězstvím 50:16. Druhý zápas byl na pohled ještě hezčí. Divákům jsme ukázali několik pěkných akcí, přihrávek a nádherných košů. Hráči bránili, doskakovali i útočili a na našem vítězství 56:13 se zasloužili všichni bez výjimky. Kdo v neděli ráno dorazil do tělocvičny, nemusel litovat brzkého vstávání. Nasazení a nadšení dětí pro hru za to určitě stálo.

Body: Macháček 46, Kárová 10, Nejezchlebová 10, Omasta 10, Fuchs 8, Kučová 8, Nejedlá 8, Kaplová 2, Kučerová 2, Kutlák 2, Hamplová, Kuča, Langrová.