Muži nezvládli zápas ve Zlíně a v Play off jsou stále bez výhry

Muži nezvládli zápas ve Zlíně a v Play off jsou stále bez výhry

Kategorie: Články | 2019 | Muži

Naše pětice v obraně pozoruje soupeře, jak lítá míč z ruky do ruky až do úspěšného zakončení.

V pátek 7. 2. se muži vydali na svůj nejdelší trip, aby se utkali s mužstvem Zlína. Do sestavy se po zranění vrátil Robert Friedl, naopak na zápas neodjel náš první rozehrávač Ondřej Frank a ztráta to byla opravdu citelná.

Zápas neměl z naší strany překvapivý průběh. Pokračovali jsme v trendu z posledních zápasů, to znamená v soutěži, kdo zkazí více nahrávek nebo vícekrát nesmyslně ztratí míč. Opět jsme neproměnili několik jasných šancí a tak dále. Bohužel to není otázka jednotlivců, ale jako družstvo nejsme schopni se nabudit a předvést výkon, který účast v play off vyžaduje. Obrana je nesoustředěná a útok žalostný. Jeden hráč má míč a ostatní jen stojí a koukají. Bojovnost takřka nulová. Doskok neexistuje. Takto se moderní basket hrát nedá.

My jsme zamrzli v době někdy před deseti lety a myslíme si, že to půjde samo. Další bolístkou naší hry jsou trojky. Od soupeřů pravidelně dostáváme dvouciferný příděl trojek. My sami jsme na dvou třech trojkách a to ještě s příšerným procentem úspěšnosti.

Konečné skóre se zastavilo na 87:65 po čtvrtinách (23:13, 19:14, 19:20, 26:18).

Nezbývá nám, než hledět k dalšímu zápasu a doufat, že konečně urveme první výhru.

Body v zápase: Oliva Roman 17, Hauser Tomáš 15, Friedl Robert 14, Hopjan Jakub 9, Hybler Jan 4, Kopp Lukáš 4, Mikulášek Radek 2, Macháček Jan bez bodu.

Šestky celkem (8/13; 62 %): Oliva 1/3, Hopjan 1/2, Friedl 2/4, Hauser 4/4

Trojky celkem 3: Friedl 2, Hauser 1.