Muži – příprava je za námi, sezóna 23/24 začíná!!!

Muži – příprava je za námi, sezóna 23/24 začíná!!!

Kategorie: Články | 2023 | Muži

V pátek prvního září, symbolicky v den kdy školáčkům alespoň dle kalendáře začínal nový školní rok, mužům po dlouhých a urputných osmnácti týdnech dřiny skončila letní příprava. Kam se hrabou profesionální týmy z KNBL, které si před sezónou střihnou pár přáteláků a jdou na věc. Ne tak my.

Těžko vyčíslit počty naběhaných kilometrů, sprinterských úseků, propocených triček a smradlavých fusaklí. To vše za doprovodu stříkajících emocí, motivačních proslovů, hecování a peprných nadávek. Kapitán Hausik s Edou šli dokonce tak daleko, že si ještě přidávali a absolvovali mohelnického IronMana. Tím vším si musel projít tým, který chce letos (stejně jako v minulých letech) bojovat o mety nejvyšší. Už se také rodí první sázky a štengrování. Vedení klubu již stanovilo klubové cíle a vypsalo odměny za jejich splnění!

Pro nadcházející sezónu se totiž po vzoru nevyšších evropských soutěží ve Středomoravské lize mužů po základní části sehraje play off, které vyvrcholí finálovým turnajem čtyř tzv. Final four v Lipníku.

Pro nás začíná sezóna 15. 9. venkovním zápasem symbolicky právě v Lipníku a hned za čtrnáct dnů ve čtvrtek 28. 9. sehrajeme první domácí utkání, a to derby s TJ Postřelmov. Bufet bude opět pro fanoušky otevřen, tak procvičte hlasivky, ať jdou slyšet tradiční chorály Móóóóhelnice…

siii ya pod bezednými koši