Muži prohráli i s Lipníkem a v polovině play-off jsou stále bez výhry

Muži prohráli i s Lipníkem a v polovině play-off jsou stále bez výhry

Kategorie: Články | 2019 | Muži

V pátek 28. 2. odjeli muži do Lipníka bojovat o naději a o čest. Obě družstva byla v dosavadním průběhu play-off zatím bez vítězství, šlo tedy o to, kdo z nás získá pomyslnou nálepku smolaře a lúzra finálové skupiny.

Netřeba dlouze hádat, ano jsme to my. Ve v celku vyrovnaném zápase, stav byl po třetí čtvrtině 52:50, jsme se živili nadějí, že tentokrát to urveme. Bohužel opět nám došly síly a odešla střelba. Lipník se naopak vzepjal k náporu a zápas rozhodl ve svůj prospěch 77:62.

Sráží nás stále ty stejné chyby. Hloupé ztráty míče (v tom jsme dlouhodobě nejlepší), absolutně nepřesné přihrávky a také neproměněné rychlé protiútoky. Chybí nám trpělivost v útoku a jakási sebereflexe, že když mi to nejde nebo už nemůžu půjdu na chvíli střídat. Zásadním dlouhodobým problém našeho družstva je totiž fakt, že střídání se neřídí z lavičky, ale ze hřiště.

Body v zápase: Oliva Roman 20, Frank Ondřej 15, Hauser Tomáš 15, Horneš Jan 7, Kopp Lukáš 3, Hybler Jan 2, Hopjan Jakub, Macháček Jan, Miketa Petr bez bodu.

Šestky celkem (19/30; 63 %): Oliva 5/8, Frank 9/10, Macháček 0/2, Horneš 1/3, Hauser 4/7

Trojky celkem 5: Oliva 3, Hauser 1, Kopp 1.