Muži Začali Play off prohrou v Prostějově.

Muži Začali Play off prohrou v Prostějově.

Kategorie: Články | 2019 | Muži

Play off se hraje, ať je chřipková epidemie nebo ne. Když je směna v práci, tak basket musí počkat. Zkrátka a dobře až my jednou budeme v plné sestavě, tak se budou dít věci. Do Prostějova jsme odjeli v okleštěné sestavě a ani legenda v podobě Martina Čanka nám tentokrát nebyla nic platná. Prohráli jsme 99:59.

Dostali jsme pěkně na frak a bylo jedno, kdo je zrovna na hřišti, nestíhali jsme vůbec nikde a nikdo. V útoku se umíme perfektně pohřbít sami, protože zahazujeme vyložené šance, nebo máme milion ztrát a v ostatních dovednostech nás Prostějov přehrál rozdílem třídy. Obrana katastrofální, doskok nulový, bojovnost mizerná. Jediné co nám dle statistik fungovalo, byly šestky, tedy až na Honzu Macháčka, ale ten byl tentokrát tak mimo, jakoby na zápase ani nebyl.

Takhle se play off hrát nedá, takto jsme si to nepředstavovali. Možná to byl jenom den blbec, který se stane jednou za sezónu. Musíme se oklepat, protože ve čtvrtek už hrajeme další zápas s SK UP Olomouc B.

Body v zápase: Frank Ondřej 18, Hauser Tomáš 16, Kopp Lukáš 10, Faltus Ivo 7, Čank Martin 4, Macháček Jan 2, Mikulášek Radek 2, Hybler Jan bez bodu.

Šestky celkem (15/22, 68 %): Frank 5/7, Macháček 0/2, Čank 2/2, Faltus 1/4, Hauser 3/3, Kopp 4/4.

Trojky celkem 2: Hauser 1, Frank 1.