Naše přípravka zabodovala na olomouckém superfinále

Naše přípravka zabodovala na olomouckém superfinále

Kategorie: Články | 2023 | Přípravka

V neděli 26.5. bylo naše poprvé- s přípravkou jsme se zúčastnili basketbalového turnaje v Olomouci. Bylo zde 10 mužstev z Olomouckých základních škola a náš oddíl. Turnaj se rozdělil na 2 skupiny a začalo se hrát. Jak to tak bývá, když je něco poprvé, málokdy je to stejné jako na tréninku. Naši hráči se rozkoukávali, nové prostředí, noví protihráči, ale po nějakém čase se projevilo, že bojovnost a chuť vyhrát máme v krvi. Obecně nepískání jasných kroků nám dělalo potíže, naši hráči přestávali hrát a reklamovali technické chyb. Ale hra je přerušená, až pískne rozhodčí a tomu jsme se přizpůsobili. Podařilo se nám 2 zápasy ve skupině remizovat, i když výhra visela na vlásku, doslova na obroučce, protože i ta byla bodována 1 bodem. Ale ten pocit z výhry si asi necháme na příště. Po skupinách jsme se dostali k zápasu o 7 místo. Tam proti nám nastoupil tým skládající se pouze ze 4 hráčů, ale jeden z nich byl natolik odskočený svými dovednostmi, že jsme se museli spokojit s konečným 8 místem. Ale o konečném umístění to teď vůbec nebylo, spíš šlo o to ukázat dětem, jak takové zápasy probíhají a co nás čeká v dalších sezónách. Tak snad to bude ten pozitivní náboj na tréninky, aby třeba příště- v neděli 26.5. na domácím hřišti- jsme urvali tu první výhru. Těšíme se i na Vaši podporu.

Gauč Aleš