Přátelák kluků U13 s BCM Olomouc - Nikdy nevzdáváme!

Přátelák kluků U13 s BCM Olomouc - Nikdy nevzdáváme!

Kategorie: Články | 2023 | U13

V souladu s týmovým pokřikem skupinka 8 bojovníků z týmu chlapců kategorie U13 sehrála v Olomouci dvě přátelská utkání proti BCM Olomouc. I přes nepřízeň okolností, které zapříčinily nízkou účast hráčů na dvojzápase, kluci makali, bojovali, do poloviny prvního zápasu drželi vyrovnané skóre a v půlce druhého zápasu dokonce vedli.

V posledních polovinách zápasů nám soupeř, který měl k dispozici 15 hráčů a tedy více sil, bodově odskočil a oba zápasy vyhrál, nicméně dojem z dvojutkání je velice pozitivní. Kluci ze sebe na hřišti vypustili duši, hráli kombinačně, s rychlým přechodem do útoku.

Některé individuální výkony by také stály za zmínku, ale byla by škoda vyzdvihovat jednotlivce, když jsme tým a týmově jsme i hráli. I zkušenější borci, kteří umí dobře a rádi 1 na 1, posouvali balon lépe postaveným hráčům. Díky tomu jsme se rychleji dostávali do zakončení a oproti některým minulým zápasům, více zakončovali i méně tradiční šutéři. Oproti soupeři jsme měli horší úspěšnost střelby, občas chyběl větší důraz při doskocích, lepší přistupování k útočícímu hráči, ale to se časem a tréninkem poddá.

Teď už jenom, aby se doléčili zranění hráči, nějací noví přibyli, všichni chodili na trénink jako do teď...a to bude potom jízda :-).

Info pro kluky, kteří by rádi zkusili něco nového a začali hrát basket je níže. Nebojte se, dojděte na trénink, vyzkoušejte a přidejte se k nám.

Tréninky kluci U13 ročník narození 2011/2012

Den OD - DO Kde
Úterý 17:00 – 18:30 ZŠ Mlýnská
Čtvrtek 17:00 - 18:30 ZŠ Mlýnská
Trenér: Martin Moťka, martinmotka@seznam.cz, 776 550 670

Trenéři: Martin Moťka a Zdeněk Slepička