Turnaj O ROTAČNÍ PEC 2023 v Přerově - mix U11

Turnaj O ROTAČNÍ PEC 2023 v Přerově - mix U11

Kategorie: Články | 2022 | U11

Posledním basketbalovým počinem našeho klubu v letošní basketbalové sezóně byla účast mix družstva U11 na chlapeckém turnaji kategorie U11, který se konal 3. června v Přerově. Turnaje se zúčastnilo 7 družstev, hrálo se ve dvou skupinách, ve dvou tělocvičnách. My jsme po drobných omluvách pro nemoc odjeli s 11 dětmi, které si chtěly užít ještě poslední basketbalové zápasy před ukončením sezóny. Našimi soupeři ve skupině byl SKB Zlín, BBK Blansko a SKB Tišnov.

Se všemi jsme odehráli celkem pěkná utkání, ve kterých se rychle útočilo a kvalitně bránilo. Kluci ze Zlína byli dobří a nestačili jsme na ně zejména herně. S Blanskem a Tišnovem jsme odehráli vyrovnaná utkání, skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a do konce bylo pořád o co hrát. Holčičí pětka svoje čtvrtiny proti Blansku a Tišnovu dokonce vyhrála, na vítězství v zápase to však nestačilo.

Zaslouženou odměnou jim byla aspoň pochvala od všech soupeřových trenérů, že máme šikovné holky, které se kluků proti nim nebojí a hrají s nimi vyrovnaně. Domů jsme sice odjížděli se třemi prohrami, ale pocitem dobře odehraných zápasů a taškou plnou drobností. Dostalo se na každého a tak to má být!

Body: Kárová Adéla 26, Valášek Jakub 10, Přichystalová Tereza 9, Langrová Nina 8, Nosek Tomáš 7, Slepička Jakub 7, Slepička Vojtěch 7, Kára Filip 2, Strachota Mirek 2, Ševčíková Berča 1 a Kára Jan bez bodu.

Trenéři: Kárová Lneka a Ševčík Martin.