U11 - První dvojzápas - nejhorší máme za sebou, teď už to bude jen lepší

U11 - První dvojzápas - nejhorší máme za sebou, teď už to bude jen lepší

Kategorie: Články | 2023 | U11

V sobotu 23. 9. zahájilo nové družstvo U11mix svou cestu soutěžními zápasy. Hned na úvod sezóny nás čekal nejtěžší soupeř, loňský vítěz této věkové kategorie - TJ Slavia Kroměříž.

Od začátku zápasu bylo vidět, že kluci z Kroměříže jsou otřelí basketbalisté zvyklí na tvrdou hru. Jejich souhru, nahrávky a rychlost by jim mohl každý závidět. Naše děti ale bojovaly ze všech sil, ze zápasu si odnesly řadu bolístek, nic však nevzdaly a oba zápasy se ctí a hrdostí dohrály až do konce. Všem patří obrovská pochvala za předvedené výkony a nasazení.

Tento křest ohněm, dvě prohry 14:100 a 3:81, nás zajisté posílí a dodá nám dost sil a odvahy do všech následujících zápasů, které máme před sebou (a že jich bude hodně). Teď už to bude jen lepší a lepší. Všichni se zapojíme do hry, na hřišti nebudeme jen koukat, budeme správně bránit svého hráče, chytat míč a rychle ho nahrávat nebo střílet. Zapracujeme na rozehrávce a ono to půjde... Třeba už v následujícím zápase v sobotu 7. 10. s mixem Valmezu :-)

Body: Kára Filip 10, Přichystalová Lucie 5, Slepička Jakub 2, Berg Zdeněk, Kára Jan, Konečný Richard, Kučmín Marek, Marková Sofie, Moravová Rozálie, Nejedlý Josef, Šedinová Lucie.