U11mix blízko vítězství ve Valmezu

U11mix blízko vítězství ve Valmezu

Kategorie: Články | 2023 | U11

V sobotu 7.10. vyrazilo naše nejmladší družstvo U11 mix do Valmezu k druhému soutěžnímu dvojzápasu. Soupeř byl, tak jako my, složený z mladších dětí přibližně stejné úrovně jako my. Rychle se útočilo, tvrdě bránilo, k vidění byla i řada moc hezkých nahrávek a doskočených míčů. Děti bojovaly s obrovským nasazením a zápalem pro hru. Bohužel za soupeře nastoupili i dva starší hráči převyšující kvalitou a uměním všechny ostatní a až zpětně jsme zjistili, že patří jen na soupisku jejich U13tek.

Nicméně naše děti předvedly velice pěkný kolektivní výkon, bodově prosadit se zvládla větší část družstva. Své první zápasy odehráli Kristýnka Šanová a Milan Rudolf a jejich přítomnost na hřišti pomohla výkonu celého týmu. Druhý zápas jsme dotáhli výsledkem 30:30 dokonce do prodloužení, v němž jsme si zasloužili vyhrát, ale bohužel o dva roky staršího kluka je pro naše nejšikovnější kluky Fildu a Kubu těžké ubránit. 22.10. doma se Zlínem předvedeme zajisté výkon stejné úrovně!!!

Body: Kára Filip 16, Slepička Jakub 14, Přichystalová Lucie 8, Phan Dang Toan 8, Nejedlý Josef 6, Berg Zdeněk 2, Moravová Rozálie 2, Nosál Filip 2, Kára Jan, Kučmín Marek, Kučmín Matyáš, Marková Sofie, Rudolf Milan, Šanová Kristýna.

Trenéka: Lenka Kárová