U15 základní část regionální ligy, skupina F

U15 základní část regionální ligy, skupina F

Kategorie: Články | 2020 | U15

O víkendu 12. a 13. září 2020 se rozběhly naplno soutěže basketbalistů řízené ČBF. Úvodní zápasy v kategorii žáků U15 vyšly stoprocentně našim basketbalistům, když si z palubovek soupeřů přivezli dvě zasloužená vítězství a do tabulky si tak připsali 4 body. Trenérovi Gürbüzovi se jeho svěřenci maximálně odměnili za práci, kterou společně odvedli v přípravě od června do začátku soutěže. V obou odehraných zápasech mohelničtí hráči předvedli velmi dobré individuelní výkony, dodržovali herní pokyny trenéra v obranné činnosti a po získání míče přecházeli do rychlých protiútoků. Herně a střelecky v obou zápasech byli nejvíce úspěšní Adem Gürbüz a Petr Vaňourek.

V sobotním zápase s družstvem Basket VALMEZ zvítězili přesvědčivě žáci BK Mohelnice poměrem 87 : 54. O den později pak BC Nový Jičín porazili 83 : 42 bodům.

Střelecky byli úspěšní: Adem Gürbüz 73, Petr Vaňourek 54, Martin Pur 22, Jan Zapletal 15, Robin Petřivalský 2, Petr Linhart 2 a Michal Hošek 2 body. V zápasech nastoupil ještě Štěpán Hampl.

Ing. Milan Brádler