Úspěšný začátek sezóny dívek U12

Kategorie: Články | 2022 | U12

V sobotu 10. 9. vyrazilo družstvo dívek U12 ke svému prvnímu letošnímu dvojzápasu do Frýdku Místku. Trošku nás potrápily nemoci a nachlazení, takže jsme odjížděli s pouhými deseti hráčkami. Holky byly natěšené a nahecované, však jsme taky holkám z Frýdku měli co vracet. První zápas byl v naší režii, na soupeře jsme nastoupili hned od začátku, dařilo se v útoku i v obraně, holky předvedly i několik moc pěkných akcí. Zápas jsme vyhráli 55:19.

Po přestávce jsme se nechali trošku ukolébat prvním vítězstvím, soupeře jsme podcenili a holky podlehly dojmu snadného vítězství. Soupeř nastoupil s větší agresivitou, začal faulovat a nám se přestalo dařit. Ještě na začátku čtvrté čtvrtiny jsme prohrávali 25:31. Naše druhá pětka ale předvedla pěkný výkon v poslední čtvrtině, začali jsme lépe doskakovat a zlepšili i střelbu. Holky soupeře dohnaly a přidaly ještě dva koše navíc. Zaslouženě jsme vyhrály 37:34.

Chválím všechny za snahu, předvedené výkony i týmovou hru. Máme za sebou vstup do sezóny, který se budeme snažit udržet a ještě vylepšit.

Body: Kárová 18, Králová 15, Kučová 14, Zimová 10, Pallová 8, Nejezchlebová 8, Dudková 7, Činčarová 6, Kunertová 4, Ševčíková 2.